M1.5KE43A
M1.5KE43A MDE Semiconductor Inc
M1.5KE-Series-RoHS-2.2022.pdf
Виробник: MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC DO201
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36.8V
Supplier Device Package: DO-201
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 59.3V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36.8V, Supplier Device Package: CASE-1, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 59.3V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції M1.5KE43A
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25.3A
Supplier Device Package: CASE-1
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
M1.5KE43A M1.5KE43A Виробник : Microchip Technology RF01008_rE-3442338.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 43V 5% 1500W uni