M1.5KE8.2A
M1.5KE8.2A MDE Semiconductor Inc
M1.5KE-Series-RoHS-2.2022.pdf
Виробник: MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE UP 7.02VRWM 12.1VC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 125.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.02V
Supplier Device Package: DO-201
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.79V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.1V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 124A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.02V, Supplier Device Package: CASE-1, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.79V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.1V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції M1.5KE8.2A
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 124A
Supplier Device Package: CASE-1
Unidirectional Channels: 1
товару немає в наявності
M1.5KE8.2A M1.5KE8.2A Виробник : Microchip Technology RF01008_rE-3442338.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 8.2V 5% 1500W uni