M1300-3005-SS
M1300-3005-SS RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 SS 3MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Stainless Steel
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.118" (3.00mm)
Between Board Height: 0.118" (3.00mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
на замовлення 253 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 SS 3MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Stainless Steel, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.118" (3.00mm), Between Board Height: 0.118" (3.00mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Інші пропозиції M1300-3005-SS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M1300-3005-SS M1300-3005-SS Виробник : RAF Electronic Hardware RAF%20Catalog.pdf Standoffs & Spacers 3mm METRIC STANDOFF