M1300-4007-AL
M1300-4007-AL RAF Electronic Hardware
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: 6_MM_HEX_FEMALE_STANDOFFS
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Aluminum
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.118" (3.00mm)
Between Board Height: 0.118" (3.00mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M4x0.7
на замовлення 920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6_MM_HEX_FEMALE_STANDOFFS, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Aluminum, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.118" (3.00mm), Between Board Height: 0.118" (3.00mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4x0.7.
Інші пропозиції M1300-4007-AL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M1300-4007-AL M1300-4007-AL Виробник : RAF Electronic Hardware raf_M1300_4007_al-1902854.pdf Standoffs & Spacers 3mm METRIC STANDOFF