M1535-A-3005-AL RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Standoff Round F/F M3 X 0.5-THD Aluminum None
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN, Packaging: Bulk, Gender: Female, Swage, Material: Aluminum, Type: Round Standoff, Length - Overall: 0.193" (4.90mm), Between Board Height: 0.594" (15.08mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm), Diameter - Inside: 0.150" (3.80mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Інші пропозиції M1535-A-3005-AL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Gender: Female, Swage
Material: Aluminum
Type: Round Standoff
Length - Overall: 0.193" (4.90mm)
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm)
Diameter - Inside: 0.150" (3.80mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
на замовлення 409 шт:
M1535-a-3005-al Виробник : RAF Electronic Hardware RAF%20Catalog.pdf Standoffs & Spacers 6mm Rd X 3mm X M3 Thd Metric Round Swage Standoff