M1607-D-5008-B
M1607-D-5008-B RAF Electronic Hardware
RAF_catalog_0305.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: ROUND STANDOFF BRASS 5MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Swage
Material: Brass
Type: Round Standoff
Between Board Height: 0.197" (5.00mm)
Diameter - Outside: 0.394" (10.00mm)
Diameter - Inside: 0.201" (5.10mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Part Status: Active
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND STANDOFF BRASS 5MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Swage, Material: Brass, Type: Round Standoff, Between Board Height: 0.197" (5.00mm), Diameter - Outside: 0.394" (10.00mm), Diameter - Inside: 0.201" (5.10mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Part Status: Active.
Інші пропозиції M1607-D-5008-B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
M1607-D-5008-B M1607-D-5008-B Виробник : RAF Electronic Hardware RAF_catalog_0305.pdf Standoffs & Spacers 10mm Rd X 5mm X M5 Thd Standoff