Продукція > HARWIN > M20-1060100
M20-1060100
M20-1060100 HARWIN
HRWN-S-A0008141745-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M20-1060100 - Steckverbindergehäuse, M20, Buchse, 1 -polig
tariffCode: 39269097
Anzahl der Positionen: 1-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: -
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: M20
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 6103 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 124
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M20-1060100 M20-1060100 Виробник : Harwin Inc. M20-106.pdf Description: CONN RCPT HSG 1POS CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 1
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Insulation Material: Thermoplastic
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
M20-1060100 M20-1060100 Виробник : Harwin M20-106-1132622.pdf Headers & Wire Housings 2.54MM HSG 1X1