Продукція > HARWIN > M20-1061000
M20-1061000
M20-1061000 HARWIN
HRWN-S-A0008141745-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M20-1061000 - Steckverbindergehäuse, M20, Buchse, 10 -polig, 2.54 mm, Crimpkontakte der Baureihe M20
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 10-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.54mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Crimpkontakte der Baureihe M20
usEccn: EAR99
Produktpalette: M20
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1745 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M20-1061000 - Steckverbindergehäuse, M20, Buchse, 10 -polig, 2.54 mm, Crimpkontakte der Baureihe M20, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 10-polig, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.54mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Crimpkontakte der Baureihe M20, usEccn: EAR99, Produktpalette: M20, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M20-1061000 M20-1061000 Виробник : Harwin Inc. M20-106.pdf Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C