Продукція > HARWIN > M20-1071000
M20-1071000
  • M20-1071000
  • M20-1071000
M20-1071000 HARWIN
M20-1071000.pdf
Виробник: HARWIN
Category: Raster signal connectors 2,54mm
Description: Connector: pin strips; plug; female; PIN: 20; straight; for cable
Number of pins: 20
Contacts pitch: 2.54mm
Connector variant: w/o contacts
Kind of connector: female
Mechanical mounting: for cable
Type of connector: pin strips
Spatial orientation: straight
Connector pinout layout: 2x10
Connector: plug
на замовлення 643 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M20-1071000 - Steckverbindergehäuse, M20, Buchse, 20 -polig, 2.54 mm, Crimpkontakte der Baureihe M20, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 20-polig, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.54mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Crimpkontakte der Baureihe M20, usEccn: EAR99, Produktpalette: M20, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M20-1071000 M20-1071000 Виробник : HARWIN M20-107.pdf Description: HARWIN - M20-1071000 - Steckverbindergehäuse, M20, Buchse, 20 -polig, 2.54 mm, Crimpkontakte der Baureihe M20
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 20-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.54mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Crimpkontakte der Baureihe M20
usEccn: EAR99
Produktpalette: M20
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 831 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
M20-1071000 M20-1071000 Виробник : Harwin Inc. M20-107.pdf Description: CONN RCPT HSG 20POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C