M20-1071100
M20-1071100 Harwin Inc.
M20-107.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 22POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 22
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Insulation Material: Polyphenylene Ether (PPE), Polystyrene (PS)
Number of Rows: 2
на замовлення 978 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 22POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 22, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Insulation Material: Polyphenylene Ether (PPE), Polystyrene (PS), Number of Rows: 2.