Продукція > HARWIN > M20-7811045
M20-7811045
M20-7811045 Harwin
M20-781.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 10+10 DIL 2.54MM L/P SMT SKT
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 20POS 0.1 GOLD SMD, Packaging: Tube, Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Bottom or Top Entry, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Style: Board to Board, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 0.59µin (0.015µm), Contact Finish - Post: Gold, Part Status: Active, Insulation Height: 0.140" (3.56mm), Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M20-7811045 M20-7811045 Виробник : Harwin Inc. M20-781.pdf Description: CONN RCPT 20POS 0.1 GOLD SMD
Packaging: Tube
Features: Board Guide
Connector Type: Receptacle, Bottom or Top Entry
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Style: Board to Board
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: 0.59µin (0.015µm)
Contact Finish - Post: Gold
Part Status: Active
Insulation Height: 0.140" (3.56mm)
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 1141 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M20-7811045 M20-7811045 Виробник : HARWIN M20-781.pdf Description: HARWIN - M20-7811045 - Printbuchse, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Reihe(n), 20 Kontakt(e), Oberflächenmontage, M20
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Ausführung: Buchse
Steckverbindermontage: Oberflächenmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 20Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Board-to-Board
Produktpalette: M20
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Oberflächenmontage
Anzahl der Reihen: 2Reihe(n)
Rastermaß: 2.54mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 263 шт:
Мінімальне замовлення: 4
M20-7811045 Виробник : HARWIN M20-781.pdf Category: Raster signal connectors 2,54mm
Description: Connector: pin strips; socket; female; PIN: 20; Indess; 3A; SMT; 2x10
Manufacturer series: Indess
Electrical mounting: SMT
Type of connector: pin strips
Kind of connector: female
Mechanical mounting: on PCBs
Contact plating: gold-plated
Connector: socket
Flammability rating: UL94V-0
Contacts pitch: 2.54mm
Current rating: 3A