Продукція > HARWIN > M20-7851042
M20-7851042
M20-7851042 Harwin
M20_785.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 10+10 DIL SKT BTM ENT SEL GLD+TIN
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 20POS 0.1 GOLD PCB, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Bottom or Top Entry, Voltage Rating: 1000V, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 20, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Length - Post: 0.118" (3.00mm), Insulation Height: 0.197" (5.00mm), Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M20-7851042 M20-7851042 Виробник : HARWIN C001XX_M20_Series_Connectors.pdf Description: HARWIN - M20-7851042 - Printbuchse, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Reihe(n), 20 Kontakt(e), Durchsteckmontage, M20
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Steckverbindermontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 20Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Board-to-Board
Produktpalette: M20
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Durchsteckmontage
Anzahl der Reihen: 2Reihe(n)
Rastermaß: 2.54mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
M20-7851042 M20-7851042 Виробник : Harwin Inc. C001XX_M20_Series_Connectors.pdf Description: CONN RCPT 20POS 0.1 GOLD PCB
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle, Bottom or Top Entry
Voltage Rating: 1000V
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 20
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Length - Post: 0.118" (3.00mm)
Insulation Height: 0.197" (5.00mm)
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)