M21-500-7425
M21-500-7425 Brady Corporation
Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 21' L WHITE
Packaging: Bulk
Length: 21' (6.4m)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Printer Name: BMP®21 PLUS Portable Label Printer
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL 0.5" W X 21' L WHITE, Packaging: Bulk, Length: 21' (6.4m), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Printer Name: BMP®21 PLUS Portable Label Printer.