Продукція > HARWIN > M22-1920046
M22-1920046
M22-1920046 Harwin
M22_19X.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings JUMPER SOCKET RED OPEN TOP TIN
на замовлення 735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN JUMPER SHORTING TIN RED, Packaging: Bulk, Gender: Female Sockets, Contact Finish: Tin, Color: Red, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 2A, Pitch: 0.079" (2.00mm), Type: Open Top, Height: 0.138" (3.50mm), Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2), Contact Finish Thickness: 118.1µin (3.00µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Housing Material: Polyester, Glass Filled, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M22-1920046 M22-1920046 Виробник : Harwin Inc. M22-19X.pdf Description: CONN JUMPER SHORTING TIN RED
Packaging: Bulk
Gender: Female Sockets
Contact Finish: Tin
Color: Red
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 2A
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Type: Open Top
Height: 0.138" (3.50mm)
Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2)
Contact Finish Thickness: 118.1µin (3.00µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Housing Material: Polyester, Glass Filled
Part Status: Active
на замовлення 909 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
M22-1920046 Виробник : HARWIN M22-19X.pdf Category: Raster signal connectors 2,00mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; jumper; female; PIN: 2; Indess; 2A; 2mm
Kind of package: bulk
Kind of connector: female
Contact plating: tinned
Connector: jumper
Body material: PBT
Type of connector: wire-wire/PCB
Flammability rating: UL94V-0
Contacts pitch: 2mm
Number of pins: 2
Current rating: 2A