Продукція > HARWIN > M22-2012005
M22-2012005
M22-2012005 Harwin
m22-201.pdf
Виробник: Harwin
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 209
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 20POS 2MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Cuttable, Current Rating (Amps): 1A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 20, Number of Rows: 1, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm), Insulation Height: 0.059" (1.50mm), Shrouding: Unshrouded, Overall Contact Length: 0.331" (8.40mm), Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Contact Length - Mating: 0.138" (3.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M22-2012005 M22-2012005 Виробник : Harwin Inc. PD008-Product-Datasheet-INDESS-range-M20-and-M22-BBi.pdf Description: CONN HEADER VERT 20POS 2MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Cuttable
Current Rating (Amps): 1A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 20
Number of Rows: 1
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm)
Insulation Height: 0.059" (1.50mm)
Shrouding: Unshrouded
Overall Contact Length: 0.331" (8.40mm)
Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Contact Length - Mating: 0.138" (3.50mm)
на замовлення 224 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 582 шт:
Мінімальне замовлення: 4
M22-2012005 M22-2012005 Виробник : HARWIN PD008-Product-Datasheet-INDESS-range-M20-and-M22-BBi.pdf Description: HARWIN - M22-2012005 - Stiftleiste, vertikal, Wire-to-Board, 2 mm, 1 Reihe(n), 20 Kontakt(e), Durchsteckmontage, gerade
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
usEccn: EAR99
Steckverbinderkragen: Mit Kragen
Anzahl der Kontakte: 20Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Wire-to-Board
Steckverbindertyp: PCB-Stiftleiste
Produktpalette: M22
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Durchsteckmontage, gerade
Anzahl der Reihen: 1Reihe(n)
Rastermaß: 2mm