Продукція > HARWIN > M22-2015005
M22-2015005
M22-2015005 Harwin
m22-201.pdf
Виробник: Harwin
Conn Unshrouded Header HDR 50 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
на замовлення 245 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 77
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 50POS 2MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Cuttable, Current Rating (Amps): 1A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 50, Number of Rows: 1, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm), Insulation Height: 0.059" (1.50mm), Shrouding: Unshrouded, Overall Contact Length: 0.331" (8.40mm), Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Contact Length - Mating: 0.138" (3.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M22-2015005 M22-2015005 Виробник : HARWIN M22-2015005.pdf Category: Raster signal connectors 2,00mm
Description: Connector: pin strips; pin header; male; PIN: 50; 2A; straight; THT
Type of connector: pin strips
Connector: pin header
Kind of connector: male
Number of pins: 50
Electrical mounting: THT
Spatial orientation: straight
Contacts pitch: 2mm
Connector pinout layout: 1x50
Contact plating: tinned
Kind of package: bulk
Mechanical mounting: on PCBs
Body material: polyamide
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -40...105°C
Current rating: 2A
на замовлення 222 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
M22-2015005 M22-2015005 Виробник : Harwin M22_201-1115493.pdf Headers & Wire Housings 50P 3.5MM PIN HDR 2MM PITCH SIL VERT
на замовлення 342 шт:
Мінімальне замовлення: 2
M22-2015005 M22-2015005 Виробник : Harwin Inc. M22-201.pdf Description: CONN HEADER VERT 50POS 2MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Cuttable
Current Rating (Amps): 1A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 50
Number of Rows: 1
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm)
Insulation Height: 0.059" (1.50mm)
Shrouding: Unshrouded
Overall Contact Length: 0.331" (8.40mm)
Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Contact Length - Mating: 0.138" (3.50mm)
на замовлення 321 шт:
Мінімальне замовлення: 2
M22-2015005 M22-2015005 Виробник : HARWIN M22-201.pdf Description: HARWIN - M22-2015005 - Stiftleiste, vertikal, Wire-to-Board, 2 mm, 1 Reihe(n), 50 Kontakt(e), Durchsteckmontage, gerade
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
usEccn: EAR99
Steckverbinderkragen: Mit Kragen
Anzahl der Kontakte: 50Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Wire-to-Board
Produktpalette: M22
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Durchsteckmontage, gerade
Anzahl der Reihen: 1Rows
Rastermaß: 2mm