M22-2035005
M22-2035005 Harwin Inc.
M22-203.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN HEADER R/A 50POS 2MM
Packaging: Bag
Connector Type: Header, Cuttable
Current Rating (Amps): 1A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 50
Number of Rows: 1
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.118" (3.00mm)
Insulation Height: 0.079" (2.00mm)
Shrouding: Unshrouded
Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Contact Length - Mating: 0.138" (3.50mm)
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER R/A 50POS 2MM, Packaging: Bag, Connector Type: Header, Cuttable, Current Rating (Amps): 1A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 50, Number of Rows: 1, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.118" (3.00mm), Insulation Height: 0.079" (2.00mm), Shrouding: Unshrouded, Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Contact Length - Mating: 0.138" (3.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M22-2035005 M22-2035005 Виробник : Harwin M22-203-1134317.pdf Headers & Wire Housings 50P PC TAIL PIN HDR 2.00MM PCH SIL GL/NK
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M22-2035005 M22-2035005 Виробник : HARWIN HRWN-S-A0009370595-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: HARWIN - M22-2035005 - Stiftleiste, abgewinkelt, Wire-to-Board, 2 mm, 1 Reihe(n), 50 Kontakt(e)
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
usEccn: EAR99
Steckverbinderkragen: Mit Kragen
Anzahl der Kontakte: 50Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Wire-to-Board
Steckverbinder: PCB-Stiftleiste
Produktpalette: M22
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Durchsteckmontage, abgewinkelt
Anzahl der Reihen: 1Reihe(n)
Rastermaß: 2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 88 шт:
Мінімальне замовлення: 3
M22-2035005 Виробник : HARWIN M22-203.pdf Category: Raster signal connectors 2,00mm
Description: Connector: pin strips; socket; male; PIN: 50; Indess; 2A; THT; 2mm
Kind of package: bulk
Contact plating: gold-plated
Kind of connector: male
Body material: PA9T
Mechanical mounting: on PCBs
Type of connector: pin strips
Electrical mounting: THT
Connector: socket
Flammability rating: UL94V-0
Contacts pitch: 2mm
Number of pins: 50
Current rating: 2A