Продукція > HARWIN > M22-2200246
M22-2200246
M22-2200246 Harwin
M22_220-1134326.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 2 SIL SHRD PIN HDR TIN VERTICAL
на замовлення 7576 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 2POS 2MM, Packaging: Tube, Connector Type: Header, Voltage Rating: 100V, Current Rating (Amps): 2A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 2, Number of Rows: 1, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Detent Lock, Number of Positions Loaded: All, Termination: Kinked Pin, Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Insulation Color: Natural, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm), Insulation Height: 0.240" (6.10mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M22-2200246 M22-2200246 Виробник : Harwin Inc. M22-220.pdf Description: CONN HEADER VERT 2POS 2MM
Packaging: Tube
Connector Type: Header
Voltage Rating: 100V
Current Rating (Amps): 2A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 2
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Detent Lock
Number of Positions Loaded: All
Termination: Kinked Pin, Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Brass
Insulation Color: Natural
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm)
Insulation Height: 0.240" (6.10mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
M22-2200246 M22-2200246 Виробник : HARWIN M22-220.pdf Description: HARWIN - M22-2200246 - Stiftleiste, Wire-to-Board, 2 mm, 1 Reihe(n), 2 Kontakt(e), Durchsteckmontage, gerade, M22
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Verzinnte Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
usEccn: EAR99
Steckverbinderkragen: Mit Kragen
Anzahl der Kontakte: 2Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Wire-to-Board
Steckverbindertyp: PCB-Stiftleiste
Produktpalette: M22
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Durchsteckmontage, gerade
Anzahl der Reihen: 1Reihe(n)
Rastermaß: 2mm