Продукція > HARWIN > M22-2200445
M22-2200445
M22-2200445 Harwin
m22-220.pdf
Виробник: Harwin
2mm Vertical Shrouded Pin Header, Brass, Gold Plated
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 987
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 4POS 2MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Voltage Rating: 100V, Current Rating (Amps): 2A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 4, Number of Rows: 1, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Detent Lock, Number of Positions Loaded: All, Termination: Kinked Pin, Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Insulation Color: Natural, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm), Insulation Height: 0.240" (6.10mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M22-2200445 M22-2200445 Виробник : HARWIN C018XX_M22_Series_Connectors.pdf Category: Raster signal connectors 2,00mm
Description: Connector: wire-board; male; PIN: 4; M22; 100V; straight; THT; 2.01mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 424
M22-2200445 M22-2200445 Виробник : Harwin Inc. C018XX_M22_Series_Connectors.pdf Description: CONN HEADER VERT 4POS 2MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header
Voltage Rating: 100V
Current Rating (Amps): 2A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 4
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Insulation Color: Natural
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm)
Insulation Height: 0.240" (6.10mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Мінімальне замовлення: 22
M22-2200445 M22-2200445 Виробник : HARWIN C018XX_M22_Series_Connectors.pdf Description: HARWIN - M22-2200445 - Stiftleiste, Wire-to-Board, 2 mm, 1 Reihe(n), 4 Kontakt(e), Durchsteckmontage, gerade, M22
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Steckverbinderkragen: Mit Kragen
Anzahl der Kontakte: 4Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Wire-to-Board
Steckverbinder: PCB-Stiftleiste
Produktpalette: M22
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Durchsteckmontage, gerade
Anzahl der Reihen: 1Reihe(n)
Rastermaß: 2mm