M22-2200546
M22-2200546 Harwin Inc.
M22-220.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN HEADER VERT 5POS 2MM
Packaging: Tube
Connector Type: Header
Voltage Rating: 100V
Current Rating (Amps): 2A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 5
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Insulation Color: Natural
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm)
Insulation Height: 0.240" (6.10mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 5POS 2MM, Packaging: Tube, Connector Type: Header, Voltage Rating: 100V, Current Rating (Amps): 2A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 5, Number of Rows: 1, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Detent Lock, Number of Positions Loaded: All, Termination: Kinked Pin, Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Insulation Color: Natural, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm), Insulation Height: 0.240" (6.10mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T.