Продукція > VISHAY > M251206BB3901JP500
M251206BB3901JP500
M251206BB3901JP500 Vishay
m25_si.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 3.9K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 3.9K OHM 5% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Resistance: 3.9 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M251206BB3901JP500 M251206BB3901JP500 Виробник : Vishay m25_si.pdf Res Thin Film 1206 3.9K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
M251206BB3901JP500 M251206BB3901JP500 Виробник : Vishay m25_si.pdf Description: RES SMD 3.9K OHM 5% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.9 kOhms
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 3.9 kOhms
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 14
на замовлення 6 шт:
на замовлення 945 шт:
товару немає в наявності