M29F010B-45K6E Numonyx/Micron
Виробник: Numonyx/Micron
Память FLASH 1 Mbit (128Kb x8), Uniform Block , T=45ns , t=-40...+85 C , Vcc=5V±10%... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: PLCC-32 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 50 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 32-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH - NOR, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 32-PLCC (11.35x13.89), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 45ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 45 ns, Memory Organization: 128K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції M29F010B-45K6E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M29F010B45K6E Виробник : Micron Technology Inc. Description: IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 32-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V