Продукція > ST > M29F040B-45K1
M29F040B-45K1 ST
Виробник: ST
PLCC-32
на замовлення 588 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 32-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH - NOR, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 32-PLCC (11.35x13.89), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 45ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 45 ns, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції M29F040B-45K1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M29F040B45K1 Виробник : STM M29F040B.pdf 4 Mbit (512K#8, Uniform Block) Single Supply 5V Flash, 0..+70, PLCC-32 Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
товару немає в наявності
M29F040B45K1 Виробник : Micron Technology Inc. Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 32-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V