Продукція > MICRON > M29F160FT5AN6E2
M29F160FT5AN6E2 MICRON
M29F%28200%2C400%2C800%2C160%29F%28T%2CB%29_Rev.C%2C5%2C2018.pdf
Виробник: MICRON
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 16MBIT PAR 48TSOP I, Packaging: Tray, Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH - NOR, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 48-TSOP I, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 2M x 8, 1M x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції M29F160FT5AN6E2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M29F160FT5AN6E2 M29F160FT5AN6E2 Виробник : Micron Technology Inc. M29F%28200%2C400%2C800%2C160%29F%28T%2CB%29_Rev.C%2C5%2C2018.pdf Description: IC FLASH 16MBIT PAR 48TSOP I
Packaging: Tray
Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V