M29F200FB55M3F2 Alliance Memory
M29FxxFT_FB.pdf
Виробник: Alliance Memory
NOR Flash NOR Flash , PARALLEL, 2M , SOP 44PIN, 55ns, -40-+1258C, BOTTOM, Tape and Reel
на замовлення 529 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 2MBIT 44SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 44-SOIC (0.496", 12.60mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH - NOR, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 44-SO, Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 256K x 8, 128K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Інші пропозиції M29F200FB55M3F2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M29F200FB55M3F2 Виробник : Alliance Memory, Inc. M29FxxFT_FB.pdf Description: IC FLASH 2MBIT 44SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 44-SOIC (0.496", 12.60mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Technology: FLASH - NOR
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 44-SO
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Memory Type: Non-Volatile
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V