Продукція > M29 > M29F400BB55M1
M29F400BB55M1
Виробник:
на замовлення 2892 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис M29F400BB55M1
Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO, Packaging: Tube, Package / Case: 44-SOIC (0.496", 12.60mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH - NOR, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 44-SO, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 512K x 8, 256K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції M29F400BB55M1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M29F400BB-55M1 Виробник : ST 04+ SOP44
M29F400BB-55M1 Виробник : STM FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
товару немає в наявності
M29F400BB55M1 Виробник : Micron Technology Inc. Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO
Packaging: Tube
Package / Case: 44-SOIC (0.496", 12.60mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V