Продукція > ST > M29F400BB-45N1
M29F400BB-45N1 ST
Виробник: ST
04+ TSSOP48
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH - NOR, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 48-TSOP, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 45ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 45 ns, Memory Organization: 512K x 8, 256K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції M29F400BB-45N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M29F400BB45N1 Виробник : ST TSSOP-48
на замовлення 10 шт:
Packaging: Tray
Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V