Продукція > ST > M29F400BT55N1
M29F400BT55N1 ST
Виробник: ST
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH - NOR, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 48-TSOP, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 512K x 8, 256K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції M29F400BT55N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M29F400BT-55N1 Виробник : ST 0343+ TSSOP48
Packaging: Tray
Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V