Продукція > HARWIN > M30-6100446
M30-6100446
M30-6100446 Harwin
M30_610.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 4P PC TAILPLUG 1.25M
на замовлення 8577 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 4POS 1.25MM, Packaging: Tube, Connector Type: Header, Voltage Rating: 100V, Current Rating (Amps): 1A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 4, Number of Rows: 1, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Detent Lock, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Insulation Color: Natural, Pitch - Mating: 0.049" (1.25mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish Thickness - Mating: 80.0µin (2.03µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.091" (2.30mm), Insulation Height: 0.169" (4.30mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M30-6100446 M30-6100446 Виробник : Harwin 21760page102.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) M 4 POS 1.25mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
на замовлення 267 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 129
M30-6100446 M30-6100446 Виробник : Harwin Inc. C025XX_M30_Series_Connectors.pdf Description: CONN HEADER VERT 4POS 1.25MM
Packaging: Tube
Connector Type: Header
Voltage Rating: 100V
Current Rating (Amps): 1A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 4
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Detent Lock
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Brass
Insulation Color: Natural
Pitch - Mating: 0.049" (1.25mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish Thickness - Mating: 80.0µin (2.03µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.091" (2.30mm)
Insulation Height: 0.169" (4.30mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Мінімальне замовлення: 4
M30-6100446 M30-6100446 Виробник : HARWIN M30-610.pdf Description: HARWIN - M30-6100446 - Stiftleiste, Wire-to-Board, 1.25 mm, 1 Reihe(n), 4 Kontakt(e), Durchsteckmontage, M30-6
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Verzinnte Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
usEccn: EAR99
Steckverbinderkragen: Mit Kragen
Anzahl der Kontakte: 4Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Wire-to-Board
Steckverbindertyp: PCB Header
Produktpalette: M30-6
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Durchsteckmontage
Anzahl der Reihen: 1Reihe(n)
Rastermaß: 1.25mm