M300-0020045
M300-0020045 Harwin Inc.
M300-002.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN SOCKET 22AWG CRIMP GOLD
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Contact Termination: Crimp
Wire Gauge: 22 AWG
Type: Power
Pin or Socket: Socket
Contact Finish Thickness: 5.90µin (0.150µm)
Part Status: Active
на замовлення 9905 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M300-0020045 - Kontakt, M300, Buchsenkontakt, Crimpanschluss, 22 AWG, Vergoldete Kontakte, tariffCode: 85369010, Kontaktausführung: Buchsenkontakt, productTraceability: No, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, Kontaktanschluss: Crimpanschluss, rohsCompliant: Y-EX, euEccn: NLR, Kontaktmaterial: Messing, Leiterstärke (AWG), max.: 22AWG, Leiterstärke (AWG), min.: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Harwin M300-2240696F2 & M300-2250396F2 Receptacle Crimp Housings, usEccn: EAR99, Produktpalette: M300, SVHC: Lead (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M300-0020045 M300-0020045 Виробник : HARWIN M300-0020045.pdf Category: Raster signal connectors 3,00mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; socket; female; M300; 5A; straight; 3mm
Type of connector: wire-wire/PCB
Connector: socket
Kind of connector: female
Manufacturer series: M300
Current rating: 5A
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: crimped
Contacts pitch: 3mm
Contact plating: gold-plated
Flammability rating: UL94V-0
Wire size: 22AWG
Contact material: brass
на замовлення 307 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
M300-0020045 M300-0020045 Виробник : HARWIN M300-002.pdf Description: HARWIN - M300-0020045 - Kontakt, M300, Buchsenkontakt, Crimpanschluss, 22 AWG, Vergoldete Kontakte
tariffCode: 85369010
Kontaktausführung: Buchsenkontakt
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
Kontaktanschluss: Crimpanschluss
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
Kontaktmaterial: Messing
Leiterstärke (AWG), max.: 22AWG
Leiterstärke (AWG), min.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: M300
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
на замовлення 288 шт:
Мінімальне замовлення: 5
M300-0020045 Виробник : Harwin Harwin Datasheet-M300-WGD-Sept-25.pdf Контакт до роз'єму для спеціального застосування, Вид = Гніздовий, Переріз проводу = 22 AWG, Тип монтажу = Обжим,... Група товару: Роз'єми Корпус: 22 AWG Од. вим: шт
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 400 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 100
M300-0020045 Виробник : Harwin M300-002.pdf M300 - 3mm Pitch - Female Crimp Contact, suitable for 22AWG cable, up to 10A per contact Група товару: Розніми низьковольтного живлення Од. вим: шт