Продукція > HARWIN > M300-3240696M1
M300-3240696M1
M300-3240696M1 Harwin
M300-3240696M1.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings M300, 3MM, 6P 2R FML HSG W/JSCREW
на замовлення 348 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 6POS 3.00MM, Features: Potting Wall, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Pitch: 0.118" (3.00mm), Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Threaded, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Insulation Material: Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M300-3240696M1 M300-3240696M1 Виробник : Harwin Inc. M300-3240696M1.pdf Description: CONN PLUG HSG 6POS 3.00MM
Features: Potting Wall
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.118" (3.00mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Threaded
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)