Продукція > HARWIN INC. > M300-3241096M1
M300-3241096M1
M300-3241096M1 Harwin Inc.
M300-3241096M1.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG HSG 10POS 3.00MM
Packaging: Bulk
Features: Potting Wall
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.118" (3.00mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Contact Type: Male Pin, Power
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Insulation Material: Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled
Number of Rows: 2
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: HARWIN - M300-3241096M1 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, M300, Stecker, 10 -polig, 3 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 10-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 3mm, Ausführung: Stecker, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Crimpbare Kontakte der Produktreihe M300 von Harwin, usEccn: EAR99, Produktpalette: M300, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
M300-3241096M1 M300-3241096M1 Виробник : HARWIN M300-3241096M1.pdf Description: HARWIN - M300-3241096M1 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, M300, Stecker, 10 -polig, 3 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 10-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 3mm