Продукція > HARWIN > M300-3250396M1
M300-3250396M1
M300-3250396M1 Harwin
M300_3250396M1.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings M300, 3MM, 3P 1R FML HSG W/JSCREW
на замовлення 121 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M300-3250396M1 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, M300, Stecker, 3 -polig, 3 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 3-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 3mm, Ausführung: Stecker, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: M300-1010045 & M300-1020045 Pin Crimp Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: M300, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M300-3250396M1 M300-3250396M1 Виробник : Harwin Inc. M300-3250396M1.pdf Description: CONN PLUG HSG 3POS 3.00MM
Features: Potting Wall
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 3
Pitch: 0.118" (3.00mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Threaded
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled
Number of Rows: 1
на замовлення 756 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M300-3250396M1 M300-3250396M1 Виробник : HARWIN M300-3250396M1.pdf Description: HARWIN - M300-3250396M1 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, M300, Stecker, 3 -polig, 3 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 3-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 3mm