Продукція > HARWIN > M300-2241096F2
M300-2241096F2
M300-2241096F2 Harwin
M300_2241096F2.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings M300 10 WAY FEMAL PC TAIL DIL
на замовлення 445 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 10POS 3.00MM, Packaging: Bulk, Features: Jackscrews, Potting Wall, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.118" (3.00mm), Contact Type: Female Socket, Power, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Insulation Material: Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M300-2241096F2 M300-2241096F2 Виробник : Harwin Inc. PD015-Product-Datasheet-M300-M300-range-HRi.pdf Description: CONN RCPT HSG 10POS 3.00MM
Packaging: Bulk
Features: Jackscrews, Potting Wall
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.118" (3.00mm)
Contact Type: Female Socket, Power
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Insulation Material: Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
M3002241096F2 M3002241096F2 Виробник : Harwin m300-2241096f2.pdf Conn Socket Strip RCP 10 POS 3mm Crimp ST Cable Mount Bulk/Loose
на замовлення 215 шт:
Мінімальне замовлення: 18
M300-2241096F2 M300-2241096F2 Виробник : HARWIN PD015-Product-Datasheet-M300-M300-range-HRi.pdf Description: HARWIN - M300-2241096F2 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, M300, Buchse, 10 -polig, 3 mm
tariffCode: 39269097
Anzahl der Positionen: 10-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 3mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Crimpbare Kontakte der Produktreihe M300 von Harwin
usEccn: EAR99
Produktpalette: M300
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
M300-2241096F2 Виробник : Harwin PD015-Product-Datasheet-M300-M300-range-HRi.pdf CONN RECEPT 3MM 10POS Група товару: Розніми низьковольтного живлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
M300-2241096F2 Виробник : HARWIN PD015-Product-Datasheet-M300-M300-range-HRi.pdf Category: Raster signal connectors 3,00mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 10; M300; 10A; crimped
Type of connector: wire-wire/PCB
Connector: plug
Kind of connector: female
Number of pins: 10
Manufacturer series: M300
Current rating: 10A
Electrical mounting: crimped
Mechanical mounting: for cable
Contacts pitch: 3mm