Продукція > HARWIN > M40-1100200
M40-1100200
M40-1100200 HARWIN
DRG-00603-Technical-Drawing-Datasheet-M40-110-pdf.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M40-1100200 - Steckverbindergehäuse, M40, Buchse, 2 -polig, 1 mm, Kontakte der Produktreihe M40
tariffCode: 39269097
Anzahl der Positionen: 2-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe M40
usEccn: EAR99
Produktpalette: M40
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1328 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 124
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M40-1100200 - Steckverbindergehäuse, M40, Buchse, 2 -polig, 1 mm, Kontakte der Produktreihe M40, tariffCode: 39269097, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe M40, usEccn: EAR99, Produktpalette: M40, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M40-1100200 M40-1100200 Виробник : Harwin Inc. DRG-00603-Technical-Drawing-Datasheet-M40-110-pdf.pdf Description: CONN RCPT HSG 2POS 1.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
M40-1100200 M40-1100200 Виробник : Harwin M40_110.pdf Headers & Wire Housings M40 1MM UNINSL SHORT PLG 5.08MM PITCH TIN