Продукція > HARWIN > M40-1100300
M40-1100300
M40-1100300 HARWIN
DRG-00603-Technical-Drawing-Datasheet-M40-110-pdf.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M40-1100300 - Steckverbindergehäuse, M40, Buchse, 3 -polig, 1 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 3-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Crimpbare Kontakte der Produktreihe M40 von Harwin
usEccn: EAR99
Produktpalette: M40
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 4900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M40-1100300 - Steckverbindergehäuse, M40, Buchse, 3 -polig, 1 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 3-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Crimpbare Kontakte der Produktreihe M40 von Harwin, usEccn: EAR99, Produktpalette: M40, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M40-1100300 M40-1100300 Виробник : Harwin Inc. DRG-00603-Technical-Drawing-Datasheet-M40-110-pdf.pdf Description: CONN RCPT HSG 3POS 1.00MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 3
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
M40-1100300 M40-1100300 Виробник : Harwin M40_110.pdf Headers & Wire Housings M40 2X8P SMT SOCKET 1.00MM DIL