Продукція > HARWIN > M40-1101000
M40-1101000
M40-1101000 HARWIN
DRG-00603-Technical-Drawing-Datasheet-M40-110-pdf.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M40-1101000 - Steckverbindergehäuse, M40, Buchse, 10 -polig, 1 mm
tariffCode: 85389099
Anzahl der Positionen: 10-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: M40-1000046 socket crimp contacts & M40-9 series pre-crimped socket contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: M40
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 2482 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M40-1101000 - Steckverbindergehäuse, M40, Buchse, 10 -polig, 1 mm, tariffCode: 85389099, Anzahl der Positionen: 10-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: M40-1000046 socket crimp contacts & M40-9 series pre-crimped socket contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: M40, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M40-1101000 M40-1101000 Виробник : Harwin Inc. DRG-00603-Technical-Drawing-Datasheet-M40-110-pdf.pdf Description: CONN RCPT HSG 10POS 1.00MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
M40-1101000 M40-1101000 Виробник : Harwin M40_110.pdf Headers & Wire Housings M40 1.90mm SPRING PROBE 2 PART SPEAR HEAD