Продукція > HARWIN INC. > M402VM-3-016-02NR
M402VM-3-016-02NR
M402VM-3-016-02NR Harwin Inc.
DRG-00608-Technical-Drawing-Datasheet-M402VM-pdf.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG 16POS SMD TIN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide, Pick and Place, Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 16
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish Thickness: 51.2µin (1.30µm)
Написати відгук
Description: CONN PLUG 16POS SMD TIN, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Pick and Place, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 16, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.079" (2.00mm), Contact Finish Thickness: 51.2µin (1.30µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M402VM-3-016-02NR M402VM-3-016-02NR Виробник : Harwin M402VM.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 08+08 DIL SMT PLUG 2.00MM T/R