M47118B011000G
M47118B011000G Boyd Laconia, LLC
Boyd-Max-Clip-Datasheet-and-Standard-Part-Numbering-Packet.pdf
Виробник: Boyd Laconia, LLC
Description: MAX CLIP HEATSINK
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.180" (29.97mm)
Shape: Rectangular, Angled Fins
Type: Board Level, Vertical
Width: 0.764" (19.40mm)
Package Cooled: TO-126, TO-220, TO-247
Attachment Method: Clip and PC Pin
Fin Height: 1.240" (31.50mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
на замовлення 256 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOYD - M47118B011000G - Kühlkörper, TO-126, TO-220, TO-247, 31.15 mm, 19.4 mm, 30.15 mm, tariffCode: 76041090, rohsCompliant: YES, Außenhöhe - imperial: 0.764", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 19.4mm, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 31.15mm, Wärmewiderstand: -, Produktpalette: Max Clip M47, Gekühlte Bauformen/Gehäuse: TO-126, TO-220, TO-247, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: -, Außendurchmesser - imperial: -, Kühlkörpermaterial: Aluminiumlegierung, Außenlänge - metrisch: 30.15mm, Außenbreite - Zoll: 1.23", Außenlänge - imperial: 1.19", SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M47118B011000G M47118B011000G Виробник : Aavid aavid_10112019_Max Clip Standard_Datasheet_September_2019.pdf Heat Sinks Max Clip Heat Sink, TO247, TO220, TO126, Solder Pins, 19.4x30.15x31.5mm, Clip
на замовлення 2317 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M47118B011000G M47118B011000G Виробник : BOYD Boyd-Max-Clip-Datasheet-and-Standard-Part-Numbering-Packet.pdf Description: BOYD - M47118B011000G - Kühlkörper, TO-126, TO-220, TO-247, 31.15 mm, 19.4 mm, 30.15 mm
tariffCode: 76041090
rohsCompliant: YES
Außenhöhe - imperial: 0.764"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 19.4mm
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 31.15mm
Wärmewiderstand: -
Produktpalette: Max Clip M47
Gekühlte Bauformen/Gehäuse: TO-126, TO-220, TO-247
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: -
Außendurchmesser - imperial: -
Kühlkörpermaterial: Aluminiumlegierung
Außenlänge - metrisch: 30.15mm
Außenbreite - Zoll: 1.23"
Außenlänge - imperial: 1.19"