Продукція > AAVID > M48118B011000G
M48118B011000G
M48118B011000G Aavid
aavid_10112019_Max Clip Standard_Datasheet_September_2019.pdf
Виробник: Aavid
Heat Sinks Max Clip Heat Sink, TO247, TO220, TO126, 1-2 Solder Pins, 22x30.15x38.5mm, Clip
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOYD - M48118B011000G - Kühlkörper, TO-126, TO-220, TO-247, 38.5 mm, 22 mm, 30.15 mm, tariffCode: 76041090, rohsCompliant: YES, Außenhöhe - imperial: 0.87", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 22mm, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 38.5mm, Wärmewiderstand: -, Produktpalette: Max Clip M48, Gekühlte Bauformen/Gehäuse: TO-126, TO-220, TO-247, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: -, Außendurchmesser - imperial: -, Kühlkörpermaterial: Aluminiumlegierung, Außenlänge - metrisch: 30.15mm, Außenbreite - Zoll: 1.52", Außenlänge - imperial: 1.19", SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M48118B011000G M48118B011000G Виробник : BOYD Boyd-Max-Clip-Datasheet-and-Standard-Part-Numbering-Packet.pdf Description: BOYD - M48118B011000G - Kühlkörper, TO-126, TO-220, TO-247, 38.5 mm, 22 mm, 30.15 mm
tariffCode: 76041090
rohsCompliant: YES
Außenhöhe - imperial: 0.87"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 22mm
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 38.5mm
Wärmewiderstand: -
Produktpalette: Max Clip M48
Gekühlte Bauformen/Gehäuse: TO-126, TO-220, TO-247
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: -
Außendurchmesser - imperial: -
Kühlkörpermaterial: Aluminiumlegierung
Außenlänge - metrisch: 30.15mm
Außenbreite - Zoll: 1.52"
Außenlänge - imperial: 1.19"
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.180" (29.97mm)
Shape: Rectangular, Angled Fins
Type: Board Level, Vertical
Width: 0.866" (22.00mm)
Package Cooled: TO-126, TO-220, TO-247
Attachment Method: Clip and PC Pin
Fin Height: 1.516" (38.50mm)