Продукція > STM > M48T35Y70MH6E
M48T35Y70MH6E STM
Виробник: STM
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH, Packaging: Tube, Features: Leap Year, Package / Case: 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Parallel, Type: Clock/Calendar, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Time Format: HH:MM:SS (24 hr), Date Format: YY-MM-DD-dd, Supplier Device Package: 28-SOH, Current - Timekeeping (Max): 2mA @ 4.75V ~ 5.5V, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції M48T35Y70MH6E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Features: Leap Year
Package / Case: 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Parallel
Type: Clock/Calendar
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Time Format: HH:MM:SS (24 hr)
Date Format: YY-MM-DD-dd
Supplier Device Package: 28-SOH
Current - Timekeeping (Max): 2mA @ 4.75V ~ 5.5V