Технічний опис M48T35Y70MH6E STM
Description: IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH, Packaging: Tube, Features: Leap Year, Package / Case: 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Parallel, Type: Clock/Calendar, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Time Format: HH:MM:SS (24 hr), Date Format: YY-MM-DD-dd, Supplier Device Package: 28-SOH, Current - Timekeeping (Max): 2mA @ 4.75V ~ 5.5V, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції M48T35Y70MH6E
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Група товару: Годинники реального часу та батарейки до них Од. вим: шт |
товару немає в наявності |
M48T35Y-70MH6E | Виробник : STMicroelectronics |