M49138B021000G
M49138B021000G Boyd Laconia, LLC
Boyd-Max-Clip-Datasheet-and-Standard-Part-Numbering-Packet.pdf
Виробник: Boyd Laconia, LLC
Description: MAX CLIP HEATSINK
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.380" (35.05mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Board Level, Vertical
Width: 0.866" (22.00mm)
Package Cooled: TO-126, TO-220, TO-247
Attachment Method: Clip and PC Pin
Fin Height: 1.260" (32.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
на замовлення 691 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOYD - M49138B021000G - Kühlkörper, TO-126, TO-220, TO-247, 32 mm, 22 mm, 35.05 mm, tariffCode: 76041090, rohsCompliant: YES, Außenhöhe - imperial: 0.87", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 22mm, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 32mm, Wärmewiderstand: -, Produktpalette: Max Clip M49, Gekühlte Bauformen/Gehäuse: TO-126, TO-220, TO-247, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: -, Außendurchmesser - imperial: -, Kühlkörpermaterial: Aluminiumlegierung, Außenlänge - metrisch: 35.05mm, Außenbreite - Zoll: 1.26", Außenlänge - imperial: 1.38", SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M49138B021000G M49138B021000G Виробник : Aavid aavid_10112019_Max Clip Standard_Datasheet_September_2019.pdf Heat Sinks Max Clip Heat Sink, TO247, TO220, TO126, Solder Pins, 22x35.05x32mm, No Clip
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M49138B021000G M49138B021000G Виробник : BOYD Boyd-Max-Clip-Datasheet-and-Standard-Part-Numbering-Packet.pdf Description: BOYD - M49138B021000G - Kühlkörper, TO-126, TO-220, TO-247, 32 mm, 22 mm, 35.05 mm
tariffCode: 76041090
rohsCompliant: YES
Außenhöhe - imperial: 0.87"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 22mm
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 32mm
Wärmewiderstand: -
Produktpalette: Max Clip M49
Gekühlte Bauformen/Gehäuse: TO-126, TO-220, TO-247
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: -
Außendurchmesser - imperial: -
Kühlkörpermaterial: Aluminiumlegierung
Außenlänge - metrisch: 35.05mm
Außenbreite - Zoll: 1.26"
Außenlänge - imperial: 1.38"