M4C-125-342
M4C-125-342 Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.125" DIA BK/WT 1=7FT
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 7' (2.13m)
Width: 0.235" (5.97mm)
Material - Body: Polyolefin
Label Type: Continuous
Applications: Cable and Wire Management
Color - Background: Black on White
Printer Name: BMP41, BMP51, BMP53
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE 0.125" DIA BK/WT 1=7FT, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 7' (2.13m), Width: 0.235" (5.97mm), Material - Body: Polyolefin, Label Type: Continuous, Applications: Cable and Wire Management, Color - Background: Black on White, Printer Name: BMP41, BMP51, BMP53.