Продукція > HARWIN > M50-1900005
M50-1900005
M50-1900005 Harwin
M50_19X.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings ARCHER TOP JUMPER SOCKET BLACK/GOLD
на замовлення 13500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SHUNT 1.27MM BLACK, Packaging: Bag, Gender: Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Black, Current Rating (Amps): 1A, Pitch: 0.050" (1.27mm), Type: Closed Top, Height: 0.118" (3.00mm), Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2), Contact Finish Thickness: 1.00µin (0.025µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-1900005 M50-1900005 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN SHUNT 1.27MM BLACK
Packaging: Bag
Gender: Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Black
Current Rating (Amps): 1A
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Type: Closed Top
Height: 0.118" (3.00mm)
Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2)
Contact Finish Thickness: 1.00µin (0.025µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
M50-1900005 Виробник : HARWIN M50-19X.pdf Description: HARWIN - M50-1900005 - JUMPER, GRIFF, SCHWARZ
tariffCode: 85366930
Art des Zubehörs: Jumperbuchse
Anzahl der Positionen: 2-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.27mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Stiftleisten
usEccn: EAR99
Produktpalette: Archer M50 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 36
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 8 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 10
Description: Connector: pin strips; jumper; female; PIN: 2; ARCHER; 1A; 1.27mm
Manufacturer series: ARCHER
Connector: jumper
Kind of connector: female
Contact plating: gold-plated
Body material: PBT
Type of connector: pin strips
Flammability rating: UL94V-0
Contacts pitch: 1.27mm
Current rating: 1A