Продукція > HARWIN > M50-1920005
M50-1920005
M50-1920005 Harwin
3253930665563643m50-19x.pdf
Виробник: Harwin
Conn Jumper F 2 POS 1.27mm ST Bulk/Loose
на замовлення 1682 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 930
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M50-1920005 - Jumper (Sammelschiene), Jumperbuchse, Stiftleisten, 2 -polig, 1.27 mm, Archer M50 Series, tariffCode: 85366930, Art des Zubehörs: Jumperbuchse, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1.27mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Stiftleisten, usEccn: EAR99, Produktpalette: Archer M50 Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-1920005 M50-1920005 Виробник : HARWIN M50-19X.pdf Description: HARWIN - M50-1920005 - Jumper (Sammelschiene), Jumperbuchse, Stiftleisten, 2 -polig, 1.27 mm, Archer M50 Series
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.27mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Produktpalette: Archer M50 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
M50-1920005 M50-1920005 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN SHUNT 1.27MM RED
Contact Finish: Gold
Color: Red
Current Rating (Amps): 1A
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Type: Closed Top
Height: 0.118" (3.00mm)