Продукція > HARWIN > M50-1930005
M50-1930005
M50-1930005 HARWIN
M50-19X.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M50-1930005 - Jumper (Sammelschiene), Jumperbuchse, Stiftleisten, 2 -polig, 1.27 mm, Archer M50 Series
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.27mm
Produktpalette: Archer M50 Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 4990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M50-1930005 - Jumper (Sammelschiene), Jumperbuchse, Stiftleisten, 2 -polig, 1.27 mm, Archer M50 Series, tariffCode: 85366930, Art des Zubehörs: Jumperbuchse, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1.27mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Stiftleisten, usEccn: EAR99, Produktpalette: Archer M50 Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-1930005 M50-1930005 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN SHUNT 1.27MM BLUE
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Current Rating (Amps): 1A
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Type: Closed Top
Height: 0.118" (3.00mm)