Продукція > HARWIN > M50-2000005
M50-2000005
M50-2000005 HARWIN
M50-20X.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M50-2000005 - Jumper (Sammelschiene), Jumperbuchse, Stiftleisten, 2 -polig, 1.27 mm, Archer M50 Series
tariffCode: 85389099
Art des Zubehörs: Jumperbuchse
Anzahl der Positionen: 2-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.27mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Stiftleisten
usEccn: EAR99
Produktpalette: Archer M50 Series
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 15190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M50-2000005 - Jumper (Sammelschiene), Jumperbuchse, Stiftleisten, 2 -polig, 1.27 mm, Archer M50 Series, tariffCode: 85389099, Art des Zubehörs: Jumperbuchse, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1.27mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Stiftleisten, usEccn: EAR99, Produktpalette: Archer M50 Series, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-2000005 M50-2000005 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN SHUNT 1.27MM BLACK W/HANDLE
Packaging: Bag
Gender: Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Black
Current Rating (Amps): 1A
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Type: Closed Top, Grip
Height: 0.217" (5.50mm)