Продукція > HARWIN > M50-2030005
M50-2030005
M50-2030005 HARWIN
M50-20X.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M50-2030005 - Jumper (Sammelschiene), Jumperbuchse, Stiftleisten, 2 -polig, 1.27 mm, Archer M50 Series
tariffCode: 85366930
Art des Zubehörs: Jumperbuchse
Anzahl der Positionen: 2-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.27mm
Produktpalette: Archer M50 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - M50-2030005 - Jumper (Sammelschiene), Jumperbuchse, Stiftleisten, 2 -polig, 1.27 mm, Archer M50 Series, tariffCode: 85366930, Art des Zubehörs: Jumperbuchse, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1.27mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Stiftleisten, usEccn: EAR99, Produktpalette: Archer M50 Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-2030005 M50-2030005 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN SHUNT 1.27MM BLUE W/HANDLE
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Current Rating (Amps): 1A
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Type: Closed Top, Grip
Height: 0.217" (5.50mm)
Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2)
Contact Finish Thickness: 1.00µin (0.025µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 14
Description: Connector: pin strips; jumper; female; PIN: 2; ARCHER; 1A; 1.27mm
Type of connector: pin strips
Manufacturer series: ARCHER
Current rating: 1A
Contact plating: gold-plated
Body material: PBT
Contacts pitch: 1.27mm