Продукція > HARWIN > M50-3005045
M50-3005045
M50-3005045 Harwin
M50_300-1064287.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 50+50 DIL VERT SKT
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 100POS 0.05 GOLD PCB, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 100, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mated Stacking Heights: 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Part Status: Active, Contact Length - Post: 0.094" (2.40mm), Insulation Height: 0.173" (4.40mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3005045 M50-3005045 Виробник : Harwin Inc. C029XX_M50_and_M52_Series_Connectors.pdf Description: CONN RCPT 100POS 0.05 GOLD PCB
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 100
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mated Stacking Heights: 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Part Status: Active
Contact Length - Post: 0.094" (2.40mm)
Insulation Height: 0.173" (4.40mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
M50-3005045 M50-3005045 Виробник : HARWIN C029XX_M50_and_M52_Series_Connectors.pdf Description: HARWIN - M50-3005045 - Printbuchse, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Reihe(n), 100 Kontakt(e), Durchsteckmontage
tariffCode: 85366930
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.27mm